3DC®

3DC®
Možná jen odměna není to, co hledáte. Chcete skrze odměnu rozvoj, jasné výsledky lidí, se kterými pracujete? Máte dost trapných teambuildingů a hledáte cestu, jak otevřít potenciál vašich lidí? Máme pro vás bombu, kterou jsme vyvinuli s HR společností ACE Consulting, která patří k absolutní špičce v developmentu zaměstnanců. ACE Consulting říká nekompromisně:
„3DC® metoda v jachtařském prostředí dalece přesahuje běžně nabízené teambuildingové programy, které pracují se zážitkem jako jednoduchým zdrojem potěšení, nikoli jako zdrojem ústředního a hlavně měřitelného impulsu efektivního rozvoje.
Oproti běžným zážitkovým programům jsme schopni zachytit aktuální stav daných kompetencí, zmapovat rozvojové potřeby a zároveň je sytit prostřednictvím tréninku. Díky tomu dosahujeme vysoké měřitelné účinnosti a změn zakotvených v čase.
3DC® metoda spojuje přístup psychodiagnostických metod a nástrojů, kterými můžeme měřit jednotlivé osobnostní charakteristiky. Díky tomu dostáváme objektivní obrázek o konkrétních schopnostech, kompetencích či výkonu daného člověka.
Získané údaje z psychodiagnostiky nám umožní zaměřit se s mnohem větší efektivitou na další osobnostní i týmový rozvoj účastníků. Sestavujeme program plný modelových situací a aktivit, který odpovídá specifickým požadavkům daného firemního prostředí. Součástí jsou pravidelné debriefingy a poskytování průběžné konstrutivní zpětné vazby, na jejichž základě účastníky upozorňujeme na možné oblasti rozvoje.
Vy zažíváte změny v reálném prostředí. Díky skutečným a často nečekaným situacím si můžete ověřit svůj potenciál v praxi a s okamžitou zpětnou vazbou. Neoddělitelnou součástí bude výjimečný a silný zážitek, který je zdrojem osobnostního i profesního růstu.”
Dejte nám vědět a pošleme Vám speciální brožuru 3DC®.
NABÍZÍME
•  Chorvatsko
•  Elba a Korsika
•  Pontinské ostrovy
NA TENTO PRODUKT, KTERÝ JSME VYVINULI SPOLEČNĚ
S ACE CONSULTING, JSME FAKT HRDÍ.
PROTOŽE JSME THIS IS BLUE.
∼