PROČ THIS IS BLUE?

CO NABÍZÍME
This is blue je jachtařskou a eventovou společností v jednom, která vytváří samostatný segment na cestovatelském, vzdělávacím a eventovém trhu. Naší vizí je osobní a firemní rozvoj skrze jachting. Je jedno, jestli budete volit formu zážitku, nebo vzdělávání. My v This is blue totiž prosazujeme jednoduchou myšlenku. Moře a setkávání se s přáteli, kolegy a se svou vlastní osobností život prohlubuje a posouvá ho k dalším horizontům. Proto od nás očekávejte pouze originální a inspirativní plavby.
Naše zkušenosti a tým složený z předních osobností ve svém oboru dělá z This is blue společnost, která je schopna vyhovět jakýmkoli požadavkům v oblasti námořního jachtingu.
Chcete zažít něco výjimečného? Chcete se vzdělávat? Chcete uspořádat originální event na moři, který posílí brand Vaší společnosti? Chcete rozvíjet zaměstnance? Chcete je odměnit? Či chcete odměnit sebe a jen tak někam vyjet, ať už do klidných vod či za dobrodružstvím na sever? Chcete poznat nové lidi, nová místa? Chcete se inspirovat?
To vše nabízí This is blue. Moře a oceán jsou výjimečné prostředí generující výjimečné možnosti. Víme, jak s nimi pracovat. Víme, jak to udělat. Protože jsme This is blue.
SLOVO ZAKLADATELE SPOLEČNOSTI
„Moře a oceány mě vždy přitahovaly. Na pobřeží jsem se díval vždy na horizont a na výletních či přepravních lodích jsem chtěl co nejblíže přídi, dopředu. Z hobby se stala láska, o kterou jsem se chtěl dělit. Zlom nastal ve chvíli, kdy jsme ve flotile čtyřech lodí připlouvali ke Korsice a společně se svou kamarádkou, působící v HR, jsme začali společně navrhovat jachtingový týden pro topmanagery v rámci jejich headhuntingového programu. Tenkrát jsme ještě pluli pod značkou Arts jachta a mně bylo jasné, že hlubiny možností jachtingových eventů jsou mnohem větší. To byl začátek This is blue.
Od té doby se tým rozšířil. Za oněch několik let, co vymýšlíme a organizujeme plavby po všech evropských mořích, jsme kolem nás vybudovali komunitu stovek lidí. Nikdo z nich před tím nebyl na moři. A přesto se k nám neustále vrací a přibírají další kolegy a přátele. Proč? Protože jachting je dělá lepšími, rozvíjí je.
A stejně jako kdysi, stále hledím k horizontu.
Ať už vyplujete jako člen posádky vyrážející za vzděláním a seberozvojem, či jako firemní klient, vždy vám zaručuji zážitky a poznání překračující horizont běžných eventů a cestovatelských zážitků.”
Mgr. Mario Kubaš, Ph.D.
majitel společnosti This is blue s.r.o.
TÝM THIS IS BLUE
Mgr. Mario Kubaš, Ph.D.
~
majitel společnosti This is blue
námořní kapitán
Ing. arch. Štěpán Jiránek
~
kreativa
Mgr. Eva Matyášová
~
3DC® HR konzultantka
Bc. Jan Hajíček
~
námořní kapitán
tomas
Ing. Tomáš Bernardin
~
námořní kapitán
Ing. Michal Klokočka
~
námořní kapitán
martin2
Ing. Martin Kellner
~
námořní kapitán